Incompany shows Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Show

Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Show

Denk lastig gedrag van kinderen om! Dé show die iedereen in het onderwijs en de wereld van de opvoeding gezien moet hebben.

In het kort

Kinderen. Wat moeten we met ze?! Ze zijn een bron van irritatie, frustratie en soms wanhoop. Tegelijkertijd zijn ze een onuitputtelijke bron van intens plezier, avontuur en vooral liefde.

Deze show is gebaseerd op Berthold Gunsters bestseller Lastige kinderen? Heb jij even geluk. De show gaat over het omdenken van ogenschijnlijk lastig gedrag in opvoeding en onderwijs. Speciaal voor iedereen die al dan niet beroepsmatig te maken heeft met kinderen en graag wil leren om op een andere en constructieve manier met dat gedrag om te gaan.

Wat is de Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Show?

Lastige kinderen? Lastige ouders? Lastige collega’s? Denk het om. Maak van je ergernis je goudmijn.

Deze show is geschikt voor leerkrachten, docenten en onderwijzend personeel van primair tot universitair onderwijs. Maar daarnaast ook uitermate toepasbaar op iedereen die zich op een andere manier (beroepsmatig) met kinderen en hun opvoeding bezighoudt.

Zoals alle programma’s van Omdenken is ook deze show uiterst inspirerend, ontroerend en ontregelend. Nog nooit was leren zo aangenaam… En er wordt gegarandeerd ook veel gelachen.

We gaan niet positief denken, we gaan jou niet vertellen hoe je moet lesgeven. We leren je met deze hilarische, ontroerende en vooral inspirerende show wél anders te kijken naar lastig gedrag én er op een constructieve manier mee om te gaan.

Geschikt voor elke organisatie die wil dat haar mensen op een andere manier tegen zichzelf, elkaar, de organisatie en vooral lastig gedrag van kinderen aan gaan kijken. Van de basisschool tot de universiteit en van de kinderopvang tot de jeugdzorg.

Wil je meer informatie?

Download ons informatiepakket. Daar vind je alles wat je moet weten. En je mag ons ook altijd mailen via info@omdenken.nl of bellen tijdens kantooruren op 030 – 233 40 62.

Wat leer je tijdens de Lastige kinderen? Heb jij even geluk! show?

  • Collectief meer ruimte en begrip voor lastig gedrag
  • Sluimerende talenten worden sneller opgemerkt
  • Een positieve atmosfeer rondom ‘probleemgedrag’
  • Een fundamenteel andere kijk op leren
  • Volwassenen en kinderen zien elkaar niet langer als tegenstander, maar als bondgenoot

Voor wie

Het programma is geschikt voor elke organisatie die wil dat haar mensen op een andere manier tegen zichzelf, elkaar, de organisatie en vooral lastig gedrag van kinderen aan gaan kijken. Van de basisschool tot de universiteit en van de kinderopvang tot de jeugdzorg.

Duur van de Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Show

De Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Show heeft 2 lengtes waar je tussen kunt kiezen:

75 minuten
Een optimale mix tussen lezing en cabaret, uiteraard met een serieuze boodschap. Ideale lengte voor wat afwisseling in je dag, met een focus op theoretische diepgang. Kort, krachtig, intelligent én hilarisch.

2,5 uur
Meer diepgang in de theorie, meer beeldende voorbeelden, meer interactievormen én nog meer gelach.

Meer weten over de Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Show?

Dit vind je misschien ook interessant

Van vastdenken naar omdenken! Show

Ik ben oké, jij bent een sukkel! Show

Lastige kinderen? Heb jij even geluk! Training

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief